itax.lt

buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistema internete smulkiam bei vidutiniam verslui

Valdykite savo veiklą efektyviau - nuo pardavimo pasiūlymo pateikimo klientui, užsakymų, atsargų valdymo iki atsiskaitymo kontrolės.

Susipažink su galimybėmis arba išbandyk demo versiją

Registruokis nemokamai » po 30 dienų pasirink vieną iš mokėjimo planų.
Invoice front2

Bandomasis laikotarpis be jokių įsipareigojimų - 30 dienų!

Pasibaigus bandomajam laikotarpiui pasirinkite Jums tinkantį mokėjimo planą
Facebook

Kodėl verta naudoti itax.lt?

Glyphicons 318 more items Pardavimų, pirkimų, mokėjimų, kasos, atsargų apskaita. Įvairialypė finansinių duomenų analizė pagal pasirinktu pjūvius. Profesionaliai atrodantys pardavimo dokumentai su Jūsų logo ir pasirinktu dizainu.

Glyphicons 010 envelope Dokumentų siuntimas el. paštu - bet kuris pardavimo dokumentas ar jo priedas (detali ataskaita, specifikacija ir pan.) vienu pelės paspaudimu gali būti išsiųsti klientui tiesiai iš sistemos.

Glyphicons 201 upload Pardavimo ir pirkimo sąskaitų faktūrų registro eksportas į VMI sistemas. Integracija su el. bankininkystės sistemomis - SEPA mokėjimo pavedimų eksportas, banko sąskaitų išrašų importas.

Glyphicons 206 ok 2 Didžiosios knygos funkcionalumas. Visos apskaitos operacijos patenka į didžiosios knygos sąskaitas. Sistema leis sudaryti Balansą, Pelno (nuostolių) ataskaitą.

Glyphicons 176 forward Sustyguotas pardavimo procesas - kurkite komercinius pasiūlymus, pateikite išankstinę sąskaitą klientui avansiniam mokėjimui. Konvertuokite į pardavimo sąskaitą ir registruokite apmokėjimą.

Glyphicons 263 bank Atsargų ir sandėlio apskaita. Pirkite, parduokite į atskirus sandėlius, darykite perkėlimus tarp jų, sekite prekių likučius. Spausdinkite atsargų judėjimo ataskaitas.

Glyphicons 226 euro Multivaliutinė sistema. Visos operacijos, įvedamos ne pagrindine valiuta yra automatiškai konvertuojamos į eurus pagal oficialų Europos centrinio banko nustatytą valiutos kursą. Pardavimų, pirkimų ataskaitos - tiek eurais, tiek nurodyta valiuta.

Glyphicons 040 stats Finansinių duomenų analizė padės priimti sprendimus ir sudarys prielaidas verslo augimui. Analizuokite pardavimus, sąnaudas, pelningumą pagal padalinius, projektus, darbuotojus ir paskatinkite pasiekusius geriausius rezultatus.

Glyphicons 043 group Daugiavartotojiška aplinka ir jų teisių valdymas. Nustatykite kokiomis funkcijomis darbuotojas gali naudotis sistemoje, kokią informaciją gali matyti ar kurti. Valdykite vartotojų teises įmonės, padalinio ar darbuotojo lygmenyse.

Glyphicons 081 refresh Periodinių sąskaitų funkcionalumas apima visą verslo procesą - nuo sutarties su klientu sudarymo (spausdinimo) iki atsiskaitymų sekimo. Periodinėse sąskaitose papildomai spausdinama kliento įsiskolinimo informacija, formuojami brūkšniniai kodai trečiųjų šalių atsiskaitymo sistemoms (pvz. PERLO terminalams)

Daugiau informacijos »

Jokių instaliacijų kompiuteryje!

Tereikia interneto naršyklės ir sistema bus pasiekiama iš bet kurio pasaulio taško.

image
*rekomenduojama naudoti naujausias naršyklių versijas

Saugumas ir patikimumas

SSL Certificate Authority

Duomenys perduodami šifruotu SSL kanalu, todėl šia paslauga saugu naudotis net nekoduotu viešu bevieliu ryšiu.

Kas dieną daromos duomenų rezervinės kopijos į geografiškai nutolusias duomenų saugyklas.


Starbucks coffee

Nebrangu

Vartotojui draugiška sistema, taupanti Jūsų brangų laiką bei paverčianti nuobodžius darbus maloniais, tik už kavos puodelio kainą!

Partneriai

Įmonių registro duomenis teikia