Pardavimo sąskaitos

Kurti pardavimo sąskaitas faktūras sistemoje yra labai paprasta ir netgi malonu!

Norite personalizuoti sąskaitos faktūros išvaizdą? - pasirinkite Jums patinkantį šriftą, lentelių stilių ar įkelkite savo įmonės logotipą.

Sukurtos sąskaitos tiesiai iš sistemos gali būti siunčiamos el. paštu nurodytam gavėjui. Kiekvienas dokumento siuntimas yra fiksuojamas, todėl niekada nepamiršite kada sąskaita buvo išsiųsta klientui.

Prie sąskaitos faktūros galite prisegti bet kokius susijusius dokumentus (pvz. sąmatas, technines specifikacijas, darbų priėmimo-perdavimo aktus). Šiuos dokumentus galėsite siųsti klientui el. paštu kartu su sąskaita faktūraPirkėjai

Pardavimo procesas nesibaigia sąskaitos išrašymu – svarbu, kad klientas ją apmokėtu laiku. Sistemoje galėsite valdyti klientų įsiskolinimus ir kontroliuoti, kad sąskaitos būtų apmokamos laiku.

Visos pirkėjų operacijos (sąskaitos, mokėjimai, sudengimai) patogiai pasiekiamos atskirame lange.Numeracijos

Pardavimo sąskaitos gali būti numeruojamos „rankiniu būdu“ arba automatiškai. Numeracijų serijos gali būti sukurtos įmonės, padalinio arba atskiro vartotojo lygmenyje.Valiutos

Jei turite užsienio klientų - sąskaitas faktūras galite išrašinėti pasirinkta užsienio valiuta. Visos valiutinės operacijos yra automatiškai konvertuojamos į litus pagal Lietuvos banko skelbiamą oficialų lito ir užsienio valiutos kursą.

Valiutų kursai importuojami automatiškai, todėl nereikia rūpintis jų paieška ar įvedimu.Mokėjimai

Registruokite mokėjimus kasoje ar banko sąskaitose.

Sistema suteikia galimybę vesti pilną kasos apskaitą. Išrašinėti kasos pajamų ar išlaidų orderius, pinigų priėmimo kvitus. Visos operacijos atsispindi kasos knygoje, kurią galite atspausdinti tiek konkrečiai datai, tiek pasirinktam laikotarpiui.Dimensijos

Didesnėms įmonėms, sukurtas padalinių funkcionalumas. Šio funkcionalumo dėka padalinių lygmenyje galite registruoti operacijas, valdyti vartotojų teises, kurti numeracijas, analizuoti finansinius duomenis.

Kaip atskira finansinė dimensija yra Projektas. Tai papildomas finansinis pjūvis Jūsų pajamų ir sąnaudų analizei.Pardavimų analizė

Analizuokite pardavimų duomenis pasirinktais pjūviais (pagal padalinius, projektus, prekes, pardavimo vadybininkus ir pan.) bei periodais.