Funkcija įmonėms atliekančioms paslaugas

Julius
2019-10-22 10:25
Dauguma įmonių parduoda įrenginius ir atlieką jų priežiūra. Ar galima sukurti funkcija, kurioje būtų nurodomas klientas, jam parduotų arba prižiūrimų įrenginių sąrašas, kiekvieno įrenginio aprašymas su nuotraukomis, naudojimo vieta. Ir galimybė registruoti kiekvieną įrenginio gedimą, gedimo pašalinimo darbus ir sunaudotas medžiagas.
Iš šios funkcijos atspausdinti darbų aktą ir sukurti sąskaita sunaudotoms medžiagoms ir atliktoms paslaugoms.
IGNARA
2019-10-22 19:54
Pritariu. Dar manau reikėtų "Garantijos laikotarpis" ir galimybės atskirti įrenginius su garantija ir jau pasibaigusia.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-10-23 14:57
Kaip supratu tai labai specifinis garantinio aptarnavimo modulis turi būti sukurtas. Ar išeina sugalvoti kažką universalesnio, kad daugiau įmonių galėtų tai sau prisitaikyti?
TechEc
2019-10-24 09:41
Esu daręs iš principo panašų autoservisų modelį: klientas turi automobilius (plg. parduoti įrenginiai) su duomenimis (valst. nr., VIN, variklis ir t.t.); po techninio aptarnavimo priskiriama sekančio aptarnavimo data (plg. garantinis laikotarpis), po kurio automobilis (įrenginys) perkeliamas į atskirą sąrašą (kad būtų galima skambinti klientui ir siūlyti atvykti pasikeisti tepalus).

Iš dalies padaroma jau dabar: kiekvienam pardavimui priskirti žymę su įrenginio S/N, ir filtruotis sąskaitas pagal tą žymę. Garantinį laikotarpį galima nusirodyti pačioje pirmoje pardavimo sąskaitoje.
Naujausios žinutės