PVM deklaracija, kai dalis prekių su atvirkštiniu PVM

Toto
2020-05-09 12:06
Įmonė dalį prekių perka su atvirkštiniu PVM, po to dalį parduoda su atvirkštiniu, o dalį- su tiesioginiu . Pildant PVM deklaraciją, reikia užpildyti sumas 11, 12, 25 , 29, 33, 35 laukeliuose. Tačiau programos PVM ataskaitoje prekės su atvirkštiniu PVM yra tiek pirkimo, tiek pardavimo pusėje, ir sumos šioje ataskaitoje neatitinka sumų, reikalingų PVM deklaracijos užpildymui, tenka ranka skaičiuotis. Kokie kiti variantai galimi ?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2020-05-11 10:56
Taip, yra toks nepatogumas jei su atvirkštiniu PVM tiek perkama ir parduodama ir nepakanka esamų filtrų išgryninti sumas.
Šiai problemai spręsti numatytas funkcionalumas, kuriame būtų galima apsirašyti filtrus, pagal kuriuos būtų automatiškai suskaičiuojamos sumos pagal PVM deklaracijos laukelius. Tada nebereikėtų kelis kartus kaitalioti filtrus, tam kad užpildytum PVM deklaraciją, o skaičiai automatiškai susisumuotų atskiruose laukeliuose.
Šitam funkcionalumui yra prioritetas, tai greitai galima sulaukti. Nes dabar, jei sudėtingesnė PVM deklaracija, tai tikrai nepatogu.
Naujausios žinutės