Paysera ir itax integracija

vaidas
2017-02-21 12:03
Sveiki,

reikėtų galimybės paysera projektui priskirti automatinį PVM sąskaitų faktūrų rašymą.

Schema būtų tokia:

Vartotojas atlieka mokėjimą Paysera sistemoje;
Itax.lt automatiniu būdu sukuria sąskaitą faktūrą pagal mokėjimo duomenis.

Ar įmanoma būtų tokia funkcija?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-02-22 10:55
Panašios integracijos nebus daromos, nes visų procesų nerealizuosi. Naudojant API galima daryti integracijas su bet kuo, bet reikia pasiprogramuoti.

Dabar testuojamos "integracijų tarpininkų", tokių kaip zapier.com galimybės ir kol kas vaizdas susidaro neblogas.

zapier.com esmė, kad jame gali kurti integracijas su daug pasaulyje populiarių servisų be programavimo. Tiesiog susidėlioji procesą kas po ko vyks, kaip keliaus duomenys iš vienos vietos į kitą ir nereikia nieko programuotis.
IGNARA
2017-02-22 12:44
čia tik mano asmeninė nuomonė, bet klientui visada patogiau turėt jau veikiantį funkcionalumą, be papildomo derinimo, spėju 99% vartotojų patys vis tiek nieko nedarytų, o papildomai samdytų programuotoją, kad jiems sudėliotų viską arba ieškotų kur tai jau įgyvendinta ir veikia.

Aš siūlyčiau papildomai apmokestinti modulius, kurie būtų pritaikyti daugumai, tarkim Paysera integravimas, eshop moduliai, naudotųsi dauguma, kam reikia unikalaus funkcionalumo, kaip ir dabar samdytųsi programuotojus.

Vartotojas visada ieškos paprasčiausio kelio problemai spręsti ir jei jį jam duosit, jis negailės papildomų eurų, kad ta paslauga naudotųsi. Uždirbsit daugiau, klientai nesidairys į konkurentus, visi bus patenkinti

Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-02-22 14:34
Aš tą suprantu, kad geriausia, kai viskas ko reikia yra vienoje vienoje vietoje ir pilnai paruošta darbui ir dar būtent taip kaip tau reikia. Bet ką daryti, kai tų poreikių yra labai daug ir labai įvairių ir dar viskas keičiasi? Vieną dieną vienas eshopas populiariausias, kitą dieną kitas. Vienam reikia emailu parnešimų, kitam sms, trečiam eksportų kažkur ir pan.

Imkim kaip pavyzdį Paysera.

Paysera komisiniai už įmokas banklink yra minimum 3%, o jei mokama iš kito banko sąskaitos tai dar daugiau. SEB už banklink ima 1.3%. Trigubai pigiau. Pavedimai apskritai tapo nemokami. Tai ar verta tokius įrankius diegti, jei jie neadekvačios kainodaros?
IGNARA
2017-02-22 15:54
Kas dėl Payseros, jie plėšia tikrai daug, bet jų populiarumas labai didelis ir jų paslaugomis naudojasi labai daug įmonių, nes klientui labai patogu atsiskaityti už prekes,o įmonė jau turi prisitaikyti prie kainodaros, nes viskas daroma, kad tik klientui būtų patogiau ir paprasčiau.

Tik siūlyčiau payseros modulį sujungti su eshopu, nes pmokama dažniausiai perkant prekes per eshopą

Dėl eshopų, yra maždaug 5 populiariausi tvs, jiems ir kurti reikėtų modulius, prieš kuriant susirinkti informacija kokie funkcionalumai yra reikalingi, tada vienu ypu pakurti. Modulių esmė tipinė (sandėlio likučių tikrinimas, naujų klientų, užsakymų automatinis kūrimas, išankstinės ar sąskaitos siuntimas klientui), gal kas papildytų plačiau jei naudojasi eshopais

Manau visa esmė kurti paprastus ir gyvenimą lengvinančius sprendimus, kuriuos klientai mielai naudotų, tikiu, kad atsiras daug poreikių ir pageidavimų bet viską susumavus ir apjungus, galima sukurti keletą mokėjimo planų, kurie tik skatins kūrėją plėtoti ir tobulinti modulius, kad gyvenimas būtų lengvesnis ir paprastesnis klientui.

Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-02-23 11:48
Jūs kalbate apie neįgyvendinamus dalykus. Viena sistema turi integruotis su mokėjimų sistema. Jei eshopas integruotas, tai kokios dar papildomos integracijos gali būti? Iš visų sistemų klientas inicijuos mokėjimus?

Banklink atgyvenęs dalykas, ypač įmonių atsiskaitymuose. Tikiuosi koks Revolut ar N26 pasiūlys verslui sąskaitas ir patogų pigų atsiskaitymą, nes 3% - tai apiplėšimas :) Geriau jau klientui tokią nuolaidą duot, kad jis tik nesinaudotų šiuo mokėjimo metodu.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-02-23 11:51
Aš net už itax atsiskaitymus per payseros banklink apribojau iki 20 €, nes mokėti tokius komisinius yra absurdas. Vieną kartą metuose galima padaryti ir paprastą pavedimą :)
IGNARA
2017-02-24 10:20
Per daug nenuklyskim nuo esmės, pritariam, kad paysera komisiniai absurdiškai dideli, bet kol nėra lygiavertės alternatyvos klientui, jie noriai renkasi mokėti būtent per juos, bandėm siūlyti alternatyvas, bet.. kaip užkeikta.

dėl integravimo į eshop, turėjau omenyje, kad kai klientas integruosis paysera, jis veiks bendrai su eshopu ir nieko papildomai kurti nereikia, tiesiog kalbu apie pačių eshop modulių būtinumą ir privalumus, kuriuos jie suteiktų.
navaras
2017-02-28 02:01
na tai ar bus pvz modulis prestashop'ui? :)
navaras
2017-02-28 02:04
šiaip paminėsiu, kad dėl seros nelogiškų įkainių jų atsisakėm, nes kai 300-1000e moka pasijaučia tikrai mėnesio gale susumavus.
alternatyvos kitos neprigijo, tai išvis dabar atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu.
taip ir gyvenam :/

T07
2018-12-05 08:43
Sveiki,
Ar jau ištestavot zapier.com galimybes ir turit ką pasiūlyti?
Treicex
2021-02-08 11:38
Sveiki, gal kažkas girdėti dėl zapier.com ?
matt
2021-11-02 21:34
Gal kažkas girdėti dėl aptartų sistemų?