Audron
2013-04-22 19:46
Anksčiau išrašant sąskaitas faktūras ir pirkėjo nustatymuose nurodžius sąskaitos apmokėjimo terminą,automatiškai s-toje buvo nurodomas ir apmokėjimo terminas.Dabar kažkodėl terminą prašo įvesti papildomai,o tai reikaluja papildomų veiksmų:t.y.turi ieškoti sutarties su pirkėju arba turi pereiti prie pirkėjo informacijos, negana to,dar ir dienas suskaičiuoti..???Kodėl dingo tokia naudinga funkcija,kaip mokėjimo termino skaičiavimas ir nurodymas s-toje-faktūroje?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-04-22 22:57
Ši funkcija nebuvo panaikinta ir veikia iki šiol. Pasirinkus pirkėją, pardavimo sąskaitoje paskaičiuojama apmokėjimo data pagal pirkėjo kortelėje nustatytą dienų skaičių.

Gal galite patikslinti kokia seka atliekate veiksmus ir kas nesuveikia.
Audron
2013-05-10 15:39
Ši funkcija iki šiol man puikiai veikė,nieko nekeičiau,pirkėjų kortelėse nurodau apmokėjimo terminus dienomis.Tačiau dabar nebeveikia ir man s-toje-faktūroje, laukelyje ,,apmokėjimo terminas'' dabar rodo raides:NaN-NaN-NaN,t.y.automatiškai nepaskaičiuoja termino,man jį reikia skaičiuoti pačiai, net neleidžia išsaugoti išrašytos s-tos,išmeta perspėjimą.Man atrodo,kad šie pakitimai atsirado po kompiuterio programinės įrangos atnaujinimo...
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-05-10 15:47
O jūs interneto naršyklę kokią naudojat? Rekomenduojama naujausia Chrome, Safari arba Firefox.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-05-10 16:00
Dar galite patikrinti ar pas pirkėją kortelėje įvestas skaičius, o ne kažkas kito.
Audron
2013-05-10 16:05
Problema buvo tol,kol naudojau Exploer naršyklę,su Chrome viskas gerai.Ačiū už pagalbą.Pereisim prie Chrome...
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-05-11 11:16
Internet Explorer reikia mesti kuo tolyn vien dėl saugumo. Arba bent jau naudotis naujausia jos versija.
Naujausios žinutės