Nespausdina išankstinės sąskaitos

Mapon
2013-06-06 16:47
Nespausdina išankstinės sąskaitos paspaudus ant "spausdinti PDF". Duoda tik anglišką versiją arba komercinį pasiūlymą atsispausdinti. Kame reikalas? Skubiai reikia!
TechEc
2013-06-07 09:34
Spauskit ant "Išankstinė sąskaita" (to meniu punto, kur dešiniau atsidaro "angliška versija").
Mapon
2013-06-07 13:35
Tą tai aš matau. Man reikia Lietuviškos, o ne angliškos.
ingapociuviene
2013-06-07 13:45
Tikrai spausdina, tiesiog reiketu perziuret naudojamos narsykles nustatymus, mes turejom bedu su failu ikelimu bei neatidarinejo virsutineje juostoje esanciu pasirinkimu, issikvietem technika, perziurejo ir siandienai viskas veikia..
Mapon
2013-06-07 15:53
Išankstinių sąskaitų Lietuviškai nespausdina. Duoda tik anglišką versiją arba komercinį pasiūlymą atsisiųsti. Man ši sistema pagrinde dėl išankstinių ir buvo reikalinga, nes ir numeracijos iš eilės eina ir dar kitų privalumų yra. Bet matosi, kad administratoriams ant klientų tiesiog nusispjaut. Su tokiu požiūriu toli nenukeliaus. Gerai, kad neįsigijau mokamos versijos nors jau galvojau pirkti.
Mapon
2013-06-07 15:55
Su naršykle pas mane viskas tvarkoj ir viskas veikia normaliai. Problema ne naršyklėje, o serveryje.
Oltrade
2013-06-07 16:35
Nereikia varyt. Jei neveiktu, neveiktu visiems. Tau dave patarima, o tu keli bangas. Issibandyk visus variantus, o paskui reiksk pretenzijas adminui.
Oltrade
2013-06-07 16:37
Ir idek print screena, kad matytusi, kurioj vietoj nori kad spausdintu ta lietuviska saskaita
Oltrade
2013-06-07 16:38
Nes panasu, kad ne ten spaudi...
ingapociuviene
2013-06-07 17:54
visa esme yra tame, kad administratorius padare gal viena maza klaidele, tiesiog neparyskino pasirinkimo nuorodos taip, kad suprastu visi, net ir nelabai atidus zmones, neisizeiskit, bet atidumo tikrai truputi stokojat Mapon...
puikiausiai spausdina issankstines ir kitas saskaitas, tiesiog paspauskit ant uzsaro isankstines saskaitos, nekeipkit demesio i isokanti langa su angliska versija.

del aiskumo ateiciai administratorius manau kazka gudriau sumastys, ar bent geriau pateiks meniu, bet kol kas si sistema vis tobuleja, kas mane labiausiai zavi ir laiko cia..

Jei reiketu pagalbos Mapon, mielai padesiu detaliau paaiskinti ka kur spausti..
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-06-10 12:16
Reikia spausti čia (žr. į pav.)

Naujausios žinutės