Audron
2014-05-06 14:54
Kažkada minėjau,kad spausdinant s-tas anglų kalba,dingsta nurodytas įmonės banko s-tos Nr.ir pirkėjas gauna s-tą be nurodymo kur apmokėti s-tą.Spausdinant lietuviškai viskas gerai.Klaida atsiranda,s-tas išrašant EURais.Bandžiau pasinaudoti patarimu ir nurodyti banko s-tų Nr. prie papildomų rekvizitų,tačiau jei tų rekvizitų po spausdinimo nepanaikini,tuomet s-tose,išrašytose litais,banko s-tų Nr.sudvigubinami,t.y.nurodomi 2 kartus ir s-tos atrodo kvailokai,su didžiuliu banko s-tų Nr.sąrašu.Per šią klaidą,t.y. vis pamirštant,kad išrašant s-tą EUR,reikia keisti nustatymus(po to nepamiršti atstatyti),man vėluoja s-tų apmokėjimai,nes negavus apmokėjimo laiku,pradedi aiškintis ir išsiaškini,kad nenurodyta kur apmokėti...absurdas...Be to aiškintis tenka su užsienio įmonėmis,padidėja telefono sąskaitos ir t.t.Gal galite ištaisyti šią klaidą?
TechEc
2014-05-06 18:25
Pas mane jokių problemų nėra, spausdina ant užsieninių sąskaitų be problemų. Gal neturite įsivedę banko sąskaitos Eurais per Pinigai -> Banko sąskaitos?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-05-07 10:36
Reikia pardavimo sąskaitų nustatytuose nustatyti, kad būtų spausdinamos "Visos banko sąskaitos" ir tutėti susikūrus banko kortelę su valiuta "EUR", jes jos atfiltruojamos pagal valiutą.
Audron
2014-05-12 12:20
Ačiū...Pagaliau pavyko.Banko korteles su EUR valiuta buvau susikūrusi net ne vieną kartą,gal todėl informacija dvigubinosi ir kažkur pradingdavo.Viską ištryniau,įvedžiau iš naujo ir viskas ok.Dar kartelis ačiū.
Naujausios žinutės