Klaidos susijusios su daugiakalbyste

Tomas
2014-06-12 11:36
Sukūriau sąskaitą anglų kalba ir matau du dalykus, kurie galėtų būti geriau išpildyti.
1) Prie "Issued by" yra lietuviškas įmonės vadovo pareigų pavadinimas. Logiškiau būtų angliškoms sąskaitoms nurodyti pareigas angliškai;
2) Nors paslauga ta pati esu priverstas kurti naują paslaugą anglų kalba. Tai nėra gerai, nes filtruojant pagal paslaugą nebesimato visos sąskaitos. Reikėtų paslaugas įvedinėti vismis kalbomis, kuriomis galima išrašinėti sąskaitas.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-06-12 11:47
Pagalvokit kaip būtų sudėtinga administruoti didelius prekių sąrašus, jei dar pavadinimus keliomis kalbomis reikėtų įvedinėti. Atrodo paprasta kai yra kelios prekės.

Jei sąskaitos išrašomos keliomis kalbomis yra išeitis prekių aprašyme nurodyti dviem kalbom. Pagal Lietuvos įstatymus tai taip net ir turėtų būti. Visi dokumentai turi būti surašomi lietuvių kalba, o jei surašomi užsienio kalba, tai šalia turi būti vertimas.
Tomas
2014-06-16 11:33
Tebūnie. Tačiau tikrai būtų galima šalia banko sąskaitos rodyti banko pavadinimą ir banko SWIFT kodą (jis galėtų būti administruojamas ten pat kur ir visi kiti pagrindiniai nustatymai)
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-06-16 11:56
Jei SWIFT kodas ir pavadinimas įvestas, jis yra rodomas.
Tomas
2014-06-17 09:42
Gal galit nurodyti kur galėčiau užsipildyti swift kodą ir banko pavadinimą?
Nes šalia sąskaitos numerio (https://invoice.tax.lt/company/edit) nėra tokios galimybės.
Ačiū.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-06-17 10:20
1. Galima nurodyti tame pačiame lauke.
2. Galima dar nustatyti, kad pardavimo sąskaitoje bako sąskaitos būtų spausdinamos iš bako kortelių. Tada swift kodas yra imamas iš atitinkamo lauko.
Tomas
2014-06-17 11:08
Sveiki, bandau 2. variantą, nes jis man logiškesnis atrodo.
Užpildžiau visą informaciją apie banką ( Banko sąskaitos -> Bankas)
Išbandžiau visus tris variantus "Spausdinamos banko sąskaitos" (Verslo nustatymai -> Pardavimo sąskaitos)
Tačiau man vis tiek generuojamose sąskaitose nerodo banko pavadinimo ir swift kodo. Gal reikia dar ką nors pakoreguoti? Gal kur kokį šabloną pakeisti?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-06-17 11:25
Jei užpildytas sąskaitos numeris Banko kortelėje, tai turi rodyt PDF spausdinyje.
Naujausios žinutės