El. sąskaitos pasirašymas

Alkepa
2018-11-25 22:20
Būtų labai gera funkcija, jei klientas galėtu pasirašyti sąskaitą telefone. Principas kaip kurjeriui atvežus prekes, pasirašoma ant telefono, tai būtų pasirašomos ir sąskaitos.

Visi pereina prie popierinių sąskaitų mažinimo, tai funkcija būtų puikus sprendimas.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2018-11-26 10:01
Web'inei aplikacijai tai gana sudėtingas uždavinys, nes pasirašydamas žmogus iš tikrųjų piešia paveikslą, kurio failas išsaugojamas sistemoje. Nežinia kiek būtų vartotojų šio funkcionalumo, o jo sukūrimas reikalauja daug resursų.
Alkepa
2018-11-26 18:46
Jei būtų tokia galimybė, kad pasirašo ir dar gauna pasirašytą sąskaitos kopiją, tikrai atsirastų daugiau norinčių.
Verslai priklausantys jauniems žmonėms šią funkciją naudos. Situacija tokia: Nr.1 sėdžiu su klientu, sutariu dėl tiekimo, su telefonu sukuriu sąskaitą, klientas pasirašo ir gauna kopiją į el.paštą.
Nr. 2 atveža įmonės vairuotojas prekes, duoda telefoną pasirašyti ir procedūra užbaigta.
Žinoma, čia daug darbo programuoti, bet kažkuriuo metu popierinių sąskaitų vis vien nebeliks :)
virgiszitaxe
2018-11-26 19:17
Nemanau, kad taip kaip pasirašome kurjeriams yra kažkokia pažanga. Greičiau nevykęs bandymas popierių pakeisti e-popieriumi ar kaip čia pavadinti :). Tokius parašus reikia kažkaip saugoti, kas užima labai nemažai vietos, o su saugumu, tai iš vis kažkokia nesąmonė. Kur garantija, kad toks parašas nebus panaudotas be Tavo žinios?
Kodėl šioje vietoje nenaudoti el. parašo jei jau taip nenorima popierinių sąskaitų? El. parašo technologija bent jau geriau išdirbta, pagaliau įtvirtinta įstatymu. Nebandžiau, bet neturėtų būti bėdų jį naudoti prie dabartinio itax.lt funkcionalumo.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2018-11-27 12:54
Taip, tas nupieštas parašo paveiksliukas negarantuoja, kad jis buvo nupieštas būtent ant tos sąskaitos.

El. parašas garantuoja beveik 100% autentiškumo tikimybę, bet per pernelyg sudėtingas ir, ko gero, perteklinis procesas prekių gavimo patvirtinimui.

Paprastesnis ir aiškesnis būtų, pvz. nuorodos su užsakymu nusiuntimu el. paštu ir ten mygtuko paspaudimas, kad "ok, prekės gautos, viskas tvarkoje". Tada išliktų pėdsakas, kad spaustas tas mygtukas iš tokio tai IP, telefono ir pan. Naujiems klientams galima popierių kišt pasirašyt, o nuolatiniams ir mygtuko paspaudimo turėtų užtekti.
Naujausios žinutės