Automatiniai priminimai skolininkams

AudriusMatulaitis
2019-10-19 14:16
Sveiki. Ar neketinat tokią funkciją įvesti programoje, kad būtų galima nurodyti tam tikrą dienų skaičių po mokėjimo termino suėjimo per kurį programa nieko nedarytų, o praėjus tam periodui (sakykim +7d.) pradėtų siuntinėti priminimus kartą į parą? Gal tai ir nėra būtina, bet patogumo manau pridėtų tiems kurie turi mažas įmonėles ir viską reik susekti. Už galimybę matyti kada paskutinį kartą buvo siūstas priminimas ačiū, nes padeda prisimint kada klientui primininei apie jo "nuodėmes".
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-10-23 15:02
Tas nesunku padaryti, tik problema yra su "neatsakingais" vartotojais, kurie įsijungs šią funkciją, laiku nesusives apmokėjimų, o sistema bombarduos jų klientus su reikalavimais apmokėti skolas.

Dabar, kai reikia paspausti mygtuką prieš siuntimą, tai gerai pagalvoji ar viską susivedei ar ne. O jei sistema savo nuožiūra siuntinės laiškus, tai ji liks kalta dėl susinervinusių klientų :)
GiedriusEG
2019-11-07 00:27
Čia teisingai pastebėta. Bet skolininkų valdymas būtų gerai, kad būtų atskirtas nuo Pirkėjo kortelės. nes dabar bet kas gali pasiredaguoti. Pas mus daug fiziakų ateina, neina uždrausti vadybininkams kurti pirkėjų. Galbūt galima iškelti į atskirą, kaip kad Kontaktai ar Gavimo adresai ir apriboti redagavimą.
Naujausios žinutės