Sąskaitoje neatsispindi prekės kodas?

Ledera
2014-11-13 13:27
Sveiki, išrašant sąskaitą prekyboje reikalingas nurodyti prekės kodas. Šiuo metu sąskaitoje jis neatsispindi.
Oltrade
2014-11-13 13:50
viskas spausdinama. Pasirinkite Verslo nustatymai/Pardavimo sąskaitos ir uždėkite varnelę ties "Spausdinti prekės kodą".
Ledera
2014-11-13 15:47
Ačiū
Foxas
2017-06-20 20:16
ar yra koks nustatymas, kad pardavimo sąskaitoje prekės kodai būtų atskirame stulpelyje?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-06-22 10:50
Tokio nustatymo nėra, nes nėra vietos naujam stulpeliui.
Foxas
2017-06-22 17:22
daugiau negu keistas atsakymas. Sprendžiant iš gaunamų sąskaitų iš tiekėjų visos buhalterinės programos randa vietos prekės kodui patalpinti į atskirą stulpelį (patkrinau skirtingų 18 tiekėjų sąskaitas - visur prekės kodas atskiram stulpelyje), o dar kai kuriose sąskaitose matau į atskirus stulpelius telpa ir prekės kilmės šalis ir garantijos terminas ir bar kodas, galiojimo laikas, vieneto kaina su PVM ir pan. 10 stulpelių be vargo visi sutalpina., o pasirenka ką rodyti sąskaitose tikriausiai pagal poreikį.
Ar jūs galit padaryti pasirinkimą? Jei negalit - tai negalit, bet prie ko čia vieta - kai jos tikrai daugiau nei pakankamai?
Pirkėjo apskaitininkui paėmus mano sąskaitą su 60 pozicijų nelabai patogu ją užpajamuoti, nešneku kad 4 lapai sąskaita gaunasi nes kodas gamina papildomą eilutę prie prekės pavadinimo.
Oltrade
2017-06-22 20:19
Su Foxu tikrai sutinku. Atskiras stulpelis būtinas prekės SKU
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-06-23 09:34
Man daug lengviau padaryti atskirą stulpelį kodui nei kažkur jį prikabinti. Tiesiog jei visi stulpeliai būtų rodomi (su nuolaidom, pvm sumom ir t.t.), o kodo ilgis irgi būtų nemažas tai prekės aprašymui liktų keli ženklai eilutėje ir sąskaitos dar daugiau išsitemptų.

Daryti pasirenkamus stulpelius tai variantas, kurį galima bus realizuoti. Bet vis tiek atsiras tokių, kurie pasirinkę rodyti visus stulpelius šauks, kad nieko man netelpa, nieko nesimato.

Dėl kainų su PVM tai dar daugiau nesusipratimų bus, kai PVM bus skaičiuojamas nuo sąskaitos sumos, o eilutėse rodys kainas su PVM ir pagal šias kainas suskaičiavus atsiras skirtumai nuo bendrų sumų. Tada vėl bus nepatenkintų, kad skaičiuojama neteisingai.
Foxas
2017-06-23 11:59
viską suprantu, nepatenkintų bus visada - ir čia jokia ne problema, o kaip tik privalumas - leidžia tobulinti jums programą, tuo labiau, kad visos kitos buhalterinės programos išsprendžia kažkaip tuos klausimus ir nesusipratimus - tai jūs išeitų atsiliekat kolkas tuo klausimu. Jei yra pasirinkimai tai kiekvienas ir sprendžia kas jam svarbiau: ar ilgas prekės aprašymas ar eilutės numeris, ar dar kas nors. Dabar kai nėra pasirinkimo tai nėra ką spręsti - ne taip patogu kaip galėtų būti ir tiek. Man pvz. dabar nereikia nei bar kodo nei eilutės numerio, nei pristatymo termino, nei garantijos laiko, nei dar kažko ką kiti rašo, bet reikia prekės kodo, vieneto kainos su pvm..., labiau reikia ne man, o mūsų klientams.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-06-23 14:53
Tai pažadu, greit bus stulpelių pasirinkimas, man negaila.
navaras
2017-06-27 00:38
Tiesiog prie sąskaitų dizaino nustatymas turėtų būti:
Sudėti visų galimų laukų/stulpelių variantus. Kokių kam reikės, tas tokius susižymės ir ramu.
Aišku atsiras tokių, kur sakys visi 20 netelpa, bet visada yra proto ribos :)
Foxas
2017-08-16 15:49
Ką reiškia terminas "greit"?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-08-21 10:18
Atsiprašau, vasarą lėtokai gaunas ir dar daug įvairių kitų pageidavimų yra.
Foxas
2017-10-06 10:10
panašu, kad ir vasarą ir rudenį terminas "greit" reiškia tą patį - "greit nebus".
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-10-06 14:09
Vis atsiranda aukštesnio prioriteto darbų, o šis prioriteto neturi nes nesprendžia jokios problemos, tik stulpelių eiliškumą.
Foxas
2017-10-08 15:05
Tai jums nesprendžia, o man ATSKIRAS PREKĖS KODO STULPELIS daug ką išsprendžia.
Dėl prioritetų nežinau kaip jūs skirstot - man pvz. turėti atskirą kodo stulpelį ir prekės vnt kainą su PVM yra prioritetai. Duoto pažado išpildymas man yra prioritetas - jums matyt ne.
Nerašykit, ir nežadėkit, kad "pažadu, greit bus stulpelių pasirinkimas". jei negalit to išpildyti net per metus, nes kaip iš dabartinio jūsų atsakymo suprantu, kad išvis nieko nedarysit šituo klausimu nes pagal jus tai "nieko nesprendžia" ir išvis anot jūsų "nėra vietos naujam stulpeliui" .
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-10-09 10:15
Atsiprašau už laiku neįvykdytą pažadą, bus padaryti pasirenkami stulpeliai. Tiesiog pasirodė tai daug sudėtingesnis uždavinys nei atrodė iš pirmo žvilgsnio.
Naujausios žinutės