itax
lt
Kainos
Galimybės
Forumas
Dienos / nakties režimas
Registruotis
Prisijungti
Kiekio mato vienetas
Forumas
Pasiūlymai, naujų funkcijų poreikiai
vaidas-skackovas
2015-09-09 12:49
Kodel tik vienas mato vienetas "vnt"? Medziagos pardavinejamos kvadratiniais metrais "kv.m." ir litrais "ltr".
Pridekite prasau.
TechEc
2015-09-10 09:12
Spauskit viršuj Prekės, tada Prekių nustatymai ir rasit Mato vienetus.
Naujausios žinutės
Pavedimų eksportas
»
2
Tomas Aleksiejūnas
3 dienos
Papildomos dimensijos
»
12
finansai1
23 dienos
Intrastat ir pakuotės apskaita
»
39
universta
2 mėnesiai
Pradingusi/corrupt nuotraukų duombazė
»
2
Tomas Aleksiejūnas
3 mėnesiai
Pradingusi/corrupt nuotraukų duombazė
»
1
Algirdas
3 mėnesiai
Išorinės peržiūros
»
2
Tomas Aleksiejūnas
4 mėnesiai
Moduliai: Sąskaitos išrašai (Automatinis importas)
»
14
Filamenta2
4 mėnesiai
API grąžina prisegtų failų sąrašą
»
1
Tomas Aleksiejūnas
4 mėnesiai
Partijų valdymas ir galiojimo datos: poreikis automatizacijai (FEFO) ir likučių sekimui
»
2
Ramūnas
5 mėnesiai
Prekių paveiksliukai, išsamūs aprašymai ir komerciniai pasiūlymai su nuotraukomis ir prekių specifikacijomis
»
15
Tomas Aleksiejūnas
5 mėnesiai
Patobulinta paieška
»
1
Tomas Aleksiejūnas
5 mėnesiai
SABIS integracija
»
35
Ramūnas
5 mėnesiai
Datos bendruosiuose ir ilgalaikio turto žurnaluose
»
2
Virginijus Židonis
5 mėnesiai
Nuotraukos
»
3
Ramūnas
6 mėnesiai
Naujas duomenų importas
»
2
Tomas Aleksiejūnas
6 mėnesiai
Siunčiama...