itax
lt
Kainos
Galimybės
Forumas
Dienos / nakties režimas
Registruotis
Prisijungti
prie "komentarai" uždėti skaičiuką (1,2,3, ir t.t) jei yra komentaras
Forumas
Pasiūlymai, naujų funkcijų poreikiai
navaras
2017-08-07 00:50
jei yra komentaras, kažkaip pažymėti, kad toks ten yra.
su failais ta pati situacija.
papildomai, jei neperskaitytas naujas atsirado, tai tai paryškintas/užboldintas turėtų skaičiukas būti ar panašiai.
Naujausios žinutės
Pavedimų eksportas
»
2
Tomas Aleksiejūnas
3 dienos
Papildomos dimensijos
»
12
finansai1
23 dienos
Intrastat ir pakuotės apskaita
»
39
universta
2 mėnesiai
Pradingusi/corrupt nuotraukų duombazė
»
2
Tomas Aleksiejūnas
3 mėnesiai
Pradingusi/corrupt nuotraukų duombazė
»
1
Algirdas
3 mėnesiai
Išorinės peržiūros
»
2
Tomas Aleksiejūnas
4 mėnesiai
Moduliai: Sąskaitos išrašai (Automatinis importas)
»
14
Filamenta2
4 mėnesiai
API grąžina prisegtų failų sąrašą
»
1
Tomas Aleksiejūnas
4 mėnesiai
Partijų valdymas ir galiojimo datos: poreikis automatizacijai (FEFO) ir likučių sekimui
»
2
Ramūnas
5 mėnesiai
Prekių paveiksliukai, išsamūs aprašymai ir komerciniai pasiūlymai su nuotraukomis ir prekių specifikacijomis
»
15
Tomas Aleksiejūnas
5 mėnesiai
Patobulinta paieška
»
1
Tomas Aleksiejūnas
5 mėnesiai
SABIS integracija
»
35
Ramūnas
5 mėnesiai
Datos bendruosiuose ir ilgalaikio turto žurnaluose
»
2
Virginijus Židonis
5 mėnesiai
Nuotraukos
»
3
Ramūnas
6 mėnesiai
Naujas duomenų importas
»
2
Tomas Aleksiejūnas
6 mėnesiai
Siunčiama...