Likučio įvedimas

Rulita
2012-09-24 23:09
Sveiki,

Paaiškinkite prašau, kaip pradėjus naudotis Jūsų programa įvesti banko sąskaitos ir kasos likučius. Forume nerandu tokios info.

Ačiū
Tomas Aleksiejūnas
2012-09-25 10:53
Tai galite padaryti per Mokėjimų žurnalą. Kita->Mokėjimų žurnalai

Sąskaitos tipą nurodykite Banko sąskaita, pasirinkite norimą sąskaitą ir įveskite likutį. Balansuojančios sąskaitos nurodyti nereikia.
zygimantas-juskys
2018-03-10 23:59
Laba diena,
Dabar pradėjau naudotis Jūsų programa, baigiamojo darbo tikslais, ji pasirodė nesunki, o man neišeina su likučių įvedimu, aš atrodo suvedu juos, bet norim pažiūrėti ar yra likutis, per DK, jį rodo apyvartoje, o ne likučio pradžioje, datą nusistatau gerą, bet vis tiek neina, ką aš darau ne taip?
Ačiū.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2018-03-13 14:47
Jei norite, kad būtų likutis laikotarpio pradžioje, tai pasirinkite datą žurnale, kad ji būtų prieš tą laikotarpį.
ramakuga
2018-08-02 02:21
Gal galit patarti, kaip įvesti pirkėjo avanso likutį, kuriam kitą mėnesį turėsiu išrašyti PVM sąskaitą-faktūrą? Įvedu pirkėją (vardas pavardė) likučių perkėlimo žurnale ir nurodau kaip balansuojančią 4420. Tačiau balanse paskui matau ir prie 4420 tą sumą, ir prie pirkėjų skolų (2410). Ką negerai darau?
ramakuga
2018-08-02 02:35
Ta pati bėda ir su savininko paskola - užregistruoju jį kaip atskirą tiekėją ir nurodau balansuojančią sąskaitą 4404. Balanse matau tą sumą ir prie 4404, ir prie 443, t.y skolų tiekėjams. Ką negerai darau, kad šios sumos dubliuojasi?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2018-08-07 12:48
Registruojant operacijas žurnale viena DK operacijos pusė registruojama pagal Pirkėjo DK sąskaitą, o kita žurnale nurodyta sąskaita.

Jei pirkėjo kortelėje nenurodyta DK sąskaita, tai jis bus paimama iš bendrų pirkėjo DK registravimo nustatymų https://www.itax.lt/gl_client_posting_setups ir tai greičiausiai bus 241 (jei nieks nekeista).

Kita DK sąskaita žurnale gali būti parenkama kokia tik nori. Tokiu būdu ir užsiregistruos operacija su dviem DK sąskaitomis.

Taigi - viena DK sąskaita atkeliauja iš Pirkėjo, o kita pasirenkama žurnale.
Naujausios žinutės