numeracijos problemos + klausimai dėl apmokyjimų/žurnalo

rsmaizys
2013-02-12 17:38
Sveiki,

1) Man niekaip nepavyksta nusistatyti, kad tarkime padalinys Angliškos sąskaitos turėtų savo seriją EN, o, tarkime, lietuviškas padalinys turėtų sąskaitą LT esant vienam darbuotojui. Kažkodėl vis tiek rodo laukelį rankoms įrašyti sąskaitos serijai ir numeriui, nors kuriant sąskaitą pasirenku norimą padaliny.

2) Tarkime rašau sąskaitas užsienio klientams ir dažnai pavedimo suma nesutampa su nurodyta sąskaitos (mokesčiai, konvertavimai, paypal ir kt.), tai mačiau yra galimybės vesti ale žurnalą. Koks tinkamumas tokio žurnalo vedimui IV veiklą vykdančiam asmeniui ir ar yra čia aprašytos situacijos kažkoks sprendimas, nes jei tarkime dėsiu mokėjimus nepilnus, man vis rodys, kad sąskaita neapmokėta.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-02-12 19:01
1. Numeracija parenkama pagal vartotoją, kuriam padaliniu jis priklauso tokia numeracija ir parenkama.

2. Mokama visada tokia suma kokia yra sąskaitoje, visa kita papildomos sąnaudos. Šiuo metu nėra ypatingai paprasta nurašyti visas konvertavimo ir banko mokesčių sąnaudas per žurnalą, tačiau ateityje tai viskas bus daroma automatiškai sudengiant banko išraše nurodytą sumą su sąskaitos suma.
rsmaizys
2013-02-12 21:55
1) Tai aš realiai tas pats vartotojas, kitos išeities, kad gaučiau tą patį rezultatą su vienu vartotoju neišeina padaryt?

Tai aš suprantu, kad papildomos sąnaudos, tiesiog norėjau pasiteirauti vat ar atsižvelgia sistema į jas ar ne. Supratau.

Taip pat norėjau pasiklausti, kaip tvarkoma informacija DB ir kiek už ją atsakote:
1) įsilaužimo atveju
2) serverio trikdžiai, informacijos dingimas. Ar daromos kopijos, kas kiek laiko?

Mane domina, kiek informacija saugi serveryje, kokios apsaugos priemonės ir būdai naudojami. Paslauga mokama, todėl ir domina konkretumas, nes duomenys pakankamai vis tiek nestandartiniai sakyčiau.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-02-12 22:01
1. Vienam vartotojui galima tik viena numeracija.
2. Atsargines kopijos daromos kasdien keliuose geografiskai nutolusiuose serveriuose, tai susikloscius ypatingai nepalankiai situacijai butu prarasti einamos dienos duomenys.
rsmaizys
2013-02-12 22:24
Neatsakėte į svarbiausią klausimo dalį. Tačiau, kaip suprantu, įsilaužimo ar panašiu atvejus Jūs neprisiimate jokios atsakomybės ir realiai nepasižadate 100% užtikrinti duomenų konfidencialumą ar pan.? Niekur nemačiau informacijos apie tai, kad Jūs pasižadate duomenų ir informacijos neperduoti tretiesiems asmenims ar rinkti ir naudoti statistiką kažkokią ir t.t.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-02-12 22:41
100% apsaugos nuo įsilaužimų negali pasiūlyti nei viena sistema pasaulyje ir silpniausia grandis čia yra pats vartotojas. Sistema kuriama laikantis visų geriausių saugumo praktikų ir reikalavimų. Vartotojų duomenys nėra nei peržiūrimi, nei analizuojami, nei tuo labiau teikiami trečiosioms šalims.
MB TAX LT yra registruotas asmens duomenų valdytojas Valstybinėje asmens duomenų isnpekcijoje ir todėl vadovaujamasi ir šios inpekcijos nustatytiems reikalavimams dėl duomenų saugojimo, apsaugos, konfidencialumo, neplatinimo trečioms šalims ir pan.
Trumpiau kalbant, toks verslas yra paremtas klientų pasitikėjimu ir daroma viskas, kad jis niekada nebūtų prarastas.
Naujausios žinutės