prekės pagal projekta

k.j
2014-05-07 13:40
sveiki Tomai

turiu projektą ir sandėlį pagal ta projektą pvz.Trakai.
kai bandau išrašinėti sf nurodau kuri sandėli noriu pvz Trakai o prekiu parinkima duoda iš pagrindinio.
kaip padaryti kad rašant sf parinkus projekta ir saskaita tos prekės susikeltu ar bent butu galima sukelt o nerankiot per pagrindini.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-05-08 15:15
Reikia sandėlį pasirinkti "Trakai" ir tada bus prekės iš to sandėlio.
k.j
2014-05-08 16:00
parenku o prekes man metė iš pagrindinio
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-05-08 20:31
Reikia Pardavimo sąskaitų nustatymuose aktyvuoti "Prekių pasirinkime rodyti tik prekes su likučiais". Tada pardavimo sąskaitoj nurodyti sandėlį ir bus rodomos tik prekės, esančios tame sandėlyje.
k.j
2014-05-09 08:26
ok supratau
k.j
2014-05-09 09:38
pakeičiau nustatymus bet vistiek meta pagrindini sandėlį
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-05-09 11:42
O kaip suprasti "meta pagrindinį sandėlį"?

Jei pasirenkamas sandėlis "Trakai", tai renkantis prekes, bus rodomos tik šiame sandėlyje esančios prekės ir visos paslaugos.
k.j
2014-05-12 14:02
tai vat ir nieko nesigauna.padariau visus pakeitimus pagal jūsų rekomendacija -o parinkus klienta prie kurio prirštas projektas Trakai ir parinkus sandėlį Trakai vistiek viskas vyksta kaip buvo prieš tai -rašant prekes rodomas pasirinkimas iš pagrindinio sandėlio .
aš turiu siuo metu tris sandėlius .tai meta pagrindinį o kur prekes iš pirkimų suvedinėjau siam projektui sukurta sandėlį Trakai nors parenku nerodo.

gal aš ko nesuprantu -bet kur prekias pririšau tikrai suprantu
Tomas Aleksiejūnas Admin
2014-05-12 14:32
Nėra skirtumo koks pirkėjas ar projektas pasirinktas.

Jei sąskaitos antraštėje pasirinktas sandėlis, tai pasirenkant prekes yra rodomas tame sandėlyje esančių prekių likutis arba dar papildomai nufiltruojamos tik tame sandėlyje esančios prekės (papildomai nustatoma).
Naujausios žinutės