Keletas klausimų prieš pradedant naudotis

demo
2012-01-23 09:33
Šiuo metu naudojamės jūsų konkurentų paslaugomis. Deja, jų programa yra skirta pilnai buhalterijai ir yra per sunki mums naudotis internetu. Todėl ieškome alternatyvos savo mobiliems vadybininkams. Šiaip naudojamės apskaitos tarnyba, todėl mums buhalterijos vedimas (išskyrus mokėjimų apskaita ir skolininkais) nerūpi.\

1. Dabar naudojame 4 blankus x 2 kalbomis - SF, išankstinę, komecinį pasiūlymą, pakavimo lapą - ar šį funkcionalumą galima įsigyti/nusipirkti ir pas jus?

2. Ar galima sukurti atskirus vartotojus vienai įmonei ir apriboti (arba registruoti) ką tie vartojai gali daryti, padarė? pvz. padengti mokėjimus ir panašiai. Taip pat sekti atskirą kiekvieno vartotojo pardavimus/pelną?

3. Ar galima importuoti įrašus kažkokiu formatu į jūsų programą (per adminą). Šiuo metu jau turime prekių sąrašą, klientų sąrašą, klientų grupes ir panašiai. Ranka vesti būtų žiauriai daug darbo ir apsunkintų perėjimą pas jus. Sakykim per csv ar dar kaip?

4. Ar galima eksportuoti iš jūsų programos sandėlio ataskaitą tarkim excel ar kitu formatu, kad galėčiau siųsti savo apskaitos tarnybai vertybių judėjimo ataskaitą?

5. Ar jūsų paslauga suderinama su tarkim mobiliomis naršyklėmis - per Android?

Kontaktinis email: info [eta ]energygreen.lt
Tomas Aleksiejūnas
2012-01-23 14:03
Atsakyta nurodytu el. paštu.
Pilousiukas
2012-03-06 10:50
Tik siandien pradejome naudotis, tad nekuriant naujos temos:
- kaip nustatyti rankine numeracija? Dabar veikia automatine, ir jinai tinka, taciau jeigu reiktu keisti sask nr. - nerandu galimybes.
- Kaip ivesti prekes i sandeli? Prekes sukurtos, bet visur rodo "be sandelio". Ivedant nauja preke, niekur nerandu kaip ja priskirti prie sandelio. Imones nustatymuose varnele ant "naudoti sandelius" uzdeta.
- forume skaiciau, kad galima israsyti angliska saskaita faktura? Kaip ja rasti ar kaip priskirti konkreciam klientui?
- banko israsu (mokejimu) importas yra? niekur neradau.

Sorry, uz pradinuko klausimus.
Tomas Aleksiejūnas
2012-03-06 11:23
- galima padaryti neaktyvią automatinę numeraciją, tačiau tai veiks tik naujai kuriamoms sąskaitoms. Išrašytų sąskaitų numeriai neturėtų būti keičiami, nei pagal verslo procesą, nei pagal LR įstatymus.

- Sukuriant prekės kortelę, jai nėra priskiriamas sandėlis, nes ji gali būti padėta į bet kurį sandėlį. Sandėlis gali būti priskirtas pardavimo arba pirkimo metu, arba atsargų žurnaluose.

- Angliška sąskaita gali būt iatspausinta bet kuriam klientui spaudžiant tą patį mygtuką (tik jį reikia išskleisti spaudžiant šoninę rodyklėlę ir apačioje bus)

- Banko išrašų importo kol kas nėra, bet yra labai aukštame prioritete ir greitu metu bus.
demo
2012-03-06 11:25
Aciu uz greitus atsakymus!
Tuoj pratestuosiu!
Pilousiukas
2012-03-06 11:46
Dar klausimas, del saskaitu siuntimo el.pastu:
- tarkim jei kliento pasto dezute pilna ir nepriima laisku, arba blogai ivestas adresas. Ar sistema kazkokiu budu informuos, kad saskaita nepristatyta gavejui?
Tomas Aleksiejūnas
2012-03-06 17:49
Siunčiamo laiško siuntėju nurodomas vartotojo arba įmonės emailas (pagal nustatymus). Tai jei gavėjo serveris atmetė laišką, tai taip vadinamas bouncas bus atsiųstas į vartotojo emailą.

Jei nurodytas klaidingas emailas ir jis nukeliaus bile kur, tai apie tai nebus informuota, nes nežinia kas su juo atsitiko.

Teigiamas pranešimas apie išsiuntimą, reiškia, kad el. laiškas sėkmingai perduodas pašto serveriui siuntimui ir jis yra siunčiamas. Tačiau tai neapsaugos nuo to, jei klaidingai nurodytas gavėjas. Nes tokiu atveju pašto serveris vistiek bando siųsti emailą ir laukia, kol gavėjo pašto serveris atsakys ir priims emailą, o jei atsako, tai perduoda laišką jam ir nebežino kas su juo darosi.
Pilousiukas
2012-03-06 19:46
Supratau,

klausiau todel, kad laiske rasoma:

Sąskaita išsiųsta IMONE, UABasa@imone.lt;

t.y. kazkodel sistema ta priedeli "UAB" priklijuoja prie emailo pradzios (pvz. virsuje), nors tikras emailas yra asa@imone.lt;
Tomas Aleksiejūnas
2012-03-06 22:58
aa, ten tiesiog tarpo trūksta :)
Pilousiukas
2012-03-07 17:44
Dar klausimas Tomui - kaip daryti komplektavima?
T.y. is tiekejo gaunu saskaita, kur pakuote irasyta atskira eilute - kaip preke. Mano klientas nenori, kad pakuote butu israsyta atskirai.
Kaip sukomplektuoti ta pakuote i parduodama preke, kad jos nebeliktu sandelyje?
Tomas Aleksiejūnas
2012-03-11 14:10
Šiuo metu dar tokios glimybės nėra. Jūs norėtumėt sukurti trečią prekės kortelę, kuri apimtų prekę ir pakuotę?
IndreT
2022-06-14 20:56
Sveiki, ar yra kažkokia instrukcija šios programos? Yra keletas klausimų, kurie manau tikrai turėtų būti lengvai atsakyti, jei tik būtų instrukcija
Tomas Aleksiejūnas Admin
2022-06-15 10:13
Yra apačioje nuoroda "Sistemos aprašymas"