Siūlytume darbą vyr finansininkui dirbančiam su itax

genutis
2016-03-26 11:35
Įmonės pavadinimas: VšĮ Natų knygynas
Įmonės veiklos sritis: Kelionių agentūrų veikla su prekiniu ženklu Menų turas, mažmeninė ir didmeninė prekyba natomis, Tarptautinių atlikėjų konkursų bei kitų projektų , finansuojamų iš biudžeto vykdymas.
Įmonės adresas: Totorių 20, Vilnius
Įmonės internetinės svetainės adresas: lektuvu.lt, natos.lt, avia-bilietai.lt, keliones-lektuvu.lt
Darbuotojų skaičius: 16
INFORMACIJA APIE SIŪLOMĄ DARBĄ
Pareigybės pavadinimas: Vyr finansininkas
Pareigybės tikslas: Tvarkyti finansinę apskaitą
Pagrindinės funkcijos: Laiku ruošti ir pristatyti ataskaitas, balansus - bankams, sodrai, VMI. Patarti vadovams kaip sudaryti rašomų paraiškų biudžetiniam ar kitam finansavimui sąmatas. Ruošti atsiskaitymo ataskaitas finansavusioms institucijoms. Konsultuoti vadovus buhalterines apskaitos klausimais. Pildyti paraiškas, lizingui, paskoloms , overdraftams ar kitiems finansiniams instrumentams gauti. Kontroliuoti ir vykdyti kasdieninę įmonės finansinę veiklą. Sąvalaikį sąskaitų išrašymo ir ypač savalaikio sąskaitų apmokėjimo klausimus. Suprasti ir domėtis kuo užsiima įmonė savo kasdieninėje veikloje. Operatyviai teikti vadovams ivairias ataskaitas apie finansinę įmonės situaciją, skolininkus, neapmokėtas sąskaitas, klientų pirkimų apimtis ir pn.

Kam darbuotojas tiesiogiai pavaldus: Įmonės vadovui

Issilavinimas Finansų valdymas, buhalterinė apskaita
Darbo patirtis (pabraukite): Turi būti žmogus jau dirbęs vyr.finansinku arba norintis juo tapti. Būtinai turintis patirties tvarkant buhalterinę apskaitą.
Užsienio kalbos (pabraukite): Nebūtina Tačiau turi turėti daugiakalbį supratimą savo srityje, kad galėtų suprasti kas parašyta sąskaitoje ar pervedimo informacijoje, bet kuria užsienio kalba .
Darbas kompiuteriu: Turi būti kompiuteriškai raštingas ir gebėti išmokti dirbti su bet kokiomis „User friendly“ programomis.

Asmeninės savybės
Profesionalus, pareigingas, analitiškas ir kūrybiškas. Ne formalistas. Linkęs tobulėti ir mėgstantis naujoves ir inovacijas. Mokantis susirasti reikalingą informaciją ir ją teisingai ją suprasti. Norime kad nereikėtų jam nurodinėti ką, kaip ir kada reikia daryti, o sulaukti iniciatyvos iš jo. Neturi būti užsispyręs ir turi mokėti pasiekti kompromisą iškilus ginčui.

Privalumai: Dirbę su projektais ES ar biudžetinio finansavimo srityje būtų privalumas. Dirbęs kelionių agentūroje būtų privalumas
INFORMACIJA APIE SIŪLOMAS DARBO SĄLYGAS
Darbo laikas: 10.00 – 18.00, pirmadieni- penktadienis
Darbo vieta (adresas): Totoriu 17-5
Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu (netto): 500 EUR
Atlyginimas po bandomojo laikotarpio (netto): 500 – 750 EUR
Papildomi pasiūlymai:
Galimybė keliauti agentinėmis kainomis, galimybė lankytis mūsų pačių bei mūsų kolegų organizuojamuose kultūriniuose renginiuose nemokamai. Galimybė dirbti papildomai vedant kitų įmonių apskaitą, tačiau pagrindinė darbo vieta ir praleidžiamas laikas turi būti mūsų įmonęje.

Kontaktinis asmuo:Eugenijus Butvydas
Pareigos: Kelionių agentūros direktorius
Tel. nr.: +37068566018

El. pašto adresas:
darbas@lektuvu.lt

genutis
2016-03-29 14:35
Žiauriai tikslinė auditorija čia
EGREEN
2016-03-31 01:28
Aš paaintrinčiau. Mes irgi ieškotume, bet labiau specialisto nepilnam etatui. Dienai per savaitę. Pirkimas/Pardavimas/Komplektavimas/Paslaugos/Importas iš ES ir neES., turim DU, transportą, kurą, tipinės operacijos, jokių makliavonių, :) Šefas atneša kavos :) Būtinai, kad su ITAX galėtų dirbti pilnu tempu.

TAi jeigu kas pirmu susidomės, tai mes galėtume parti-time pasiūlyti.
Naujausios žinutės