Dėl pinigų sudengimo

Neringa1974
2017-01-20 09:51
Laba diena, esu naujokė, prašau jūsų pagalbos. Įmonės direktorius įnešė į įmonės sąskaitą pinigus už parduotas prekes, importavus banko išrašą, kaip sudengti tą sumą su įmonės pirkėjais. Ačiū
Pagarbiai Neringa
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-01-20 11:40
Atsidarykite Pirkėjo kortelę, skirtuką "Operacijos". Eilučių pabaigoje yra pliusiukas.
Neringa1974
2017-01-20 12:44
Taip, aš pačius pirkėjus sudengiau, bet pačiam banko išraše stovi įnešti pinigai (kairėje), o dešinėje sukurti pirkėjų mokėjimai, kaip su įneštais pinigais juos galima sudengti? o gal aš kažką netaip aiškinu?
Neringa1974
2017-01-20 12:53
Gal būt banko ir nereikia importuot, jei aš atlieku tas operacijas kokias jūs nurodėte?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-01-23 11:21
Banke neigiami įrašai su teigiamais nesidengia.

Banko sąskaitoje galima importuoti išrašą iš el. bankininkystės ir sudengti su sistemoje įvestais mokėjimais ir/arba sukurti mokėjimus jei tokie nebuvo įvesti.
TechEc
2017-01-23 11:35
Problema, kiek suprantu, yra įnešimas viena operacija, o klientai - keli. Man kyla analogiška sudengimo problema su Sodros mokėjimais: moku vienu pavedimu ir PSD, ir VSD, o DK reikia išskirti į atskiras sąskaitas.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-01-25 13:36
Ar yra prasmė išskirti į atskiras DK sąskaitas skolas Sodrai?

O kaip jūs mokate vienu pavedimu VSD ir PSD Sodrai? Juk skiriasi įmokų kodai.
TechEc
2017-01-26 09:29
Per Sodros sistemą galima susiformuoti bendrą mokėjimo kvitą ir mokėti per banklink.

Mano buhalterė mato prasmę išskirti :) Bet realiai ne tik šiuo atveju kyla problema, pvz išsimoku sau pinigus vienu pavedimu, kurių dalis iš pelno, o kita dalis pagal darbo santykius; arba pirkau NT vienu pavedimu, bet DK reikia išskirti į pastatą ir žemę.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-01-26 10:31
Sistemoje vienas Tiekėjas susietas su viena DK sąskaita. Tai padaryta dėl aiškumo ir "galų atsekimo", nes jei būtų registruojamos vieno tiekėjo skolos skirtingose DK sąskaitose labai greitai pabėgtų likučiai ir būtų labai sunku atsekti, kodėl DK sąskaitos likučiai nesutampa su analitiniais duomenimis.

Tokioje situacijoje yra išeitis sukurti kelias Sodros tiekėjo korteles atskiriems mokesčiams ir per jas atlikti mokėjimus.

Sodra yra išskirtinė institucija - administruoja kelis mokesčius, bet tam turi sukūrusi bene 100 įmokų kodų.
Naujausios žinutės