Virginijus Židonis
2019-09-06 15:29
Ar tikrai naujovių aprašymą reikia daryti forume ir tik forume? Aš daryčiau „Sistemos aprašyme“, o forume duočiau nuorodą į vietą sistemos aprašyme.

Tarkime, man neaiškus koks nors sistemos funkcionalumas, pvz. kainų nustatymai. Pirmiausia ką tokiu atveju darau einu į sistemos aprašymą „Pardavimo ir pirkimo kainų nustatymai“, bet ten tuščia. Nėra jokio aprašymo. Kainų funkcionalumo aprašymas, turbūt, yra kur nors forume, bet kaip jį surasti. Net radus, greičiausiai jis bus „aplipęs“ kitų forumiečių komentarais, kurie nebūtinai teisingi.

Šiandien atsirado funkcionalumas „Darbalaukiai“ ir jo aprašymas forume. Tarkime šiandien neturiu laiko arba baisingai tingiu aiškintis ką su juo veikti. Pirmadienį gal jau būsiu pamiršęs, kad atsirado „Darbalaukiai“, bet po savaitės ar mėnesio pastebėsiu – yra kažkokie „Darbalaukiai“. Forume tuo metu bus aktualios visai kitos žinutės, o žinučių apie darbalaukius jau net nesimatys. Ką daryti? Kur ieškoti informacijos, jei sistemos aprašyme apie darbalaukius iš viso nieko nėra? Bandyti surasti forume? Kokioje temoje? Forumo paieškoje? Kokius raktažodžius tada naudoti?

Mano galva, patogiau būtų, jei Darbalaukių aprašymas būtų Sistemos aprašyme, o esant poreikiui forume duoti nuorodą į aprašymą. Ypač laimingi turėtų būti pradedantys vartotojui turėdami pilną sistemos aprašymą vienoje vietoje. Jiems nereikėtų blaškytis ieškant informacijos forume, kuri net neaišku ar yra, o jei yra ar nepasenusi.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-09-06 16:21
Teisinga pastaba. Tiesiog norisi informuoti kuo greičiau kas tai yra ir pagal pirmas pastabas patobulinti funkcionalumą, o paskui jau įkelti į sistemos aprašymą (deja, šis žingsnis dažnai pamirštamas :(

Ačiū už pastabą.
Naujausios žinutės